Одним із найважливіших напрямів виховної роботи є організація учнівського самоврядування.

У гімназії існує організація учнівського самоврядування - Країна Дитячих Мрій.

Це незалежне, добровільне об'єднання учнів, яке покликане допомагати дітям реалізовувати свій творчій потенціал, сприяти залученню дітей до активного суспільного життя, забезпечувати їх соціальну і правову захищеність, підготувати підростаюче покоління до участі в управлінні.

Наш значок

/Files/images/samovryaduvannya/эмблема.jpg

Гімн організації учнівського самоврядування

/Files/images/samovryaduvannya/гимн.jpg

Наші координати: 61090, м. Харків, вул. Тімірязєва, 45 телефон: 376-23-55, e-mail: gim_39@ukr.net

План роботи організації учнівського самоврядування "Країни дитячих мрій" на 2018/2019 навчальний рік

Структура учнівського самоврядування

структура

Докладніше

Учнівське самоврядування — це не засіб звільнення учителів від педагогічних обов'язків і завантаження ними учнів. Це спроба розширити діапазон діяльності дорослих і дітей — членів єдиного колективу, можливостей для їхньої співдружності, творчого пошуку й ініціативи, засіб навчитися жити і працювати за законами демократичного суспільства.

Дні самоврядування

У гімназії традиційно в День Учителя проводиться День самоврядування, коли учні на невеликий проміжок часу обмінюються ролями з учителями. Президент гімназії стає директором, Прем'єр - Міністр - заступником з навчально - виховної роботи, створюється колектив учетелів.Учні проводять уроки, виховні заходи. Потім усе обговорюється на шкільній педраді зі справжніми учителями і день закінчується святковим концертом. Усі намагаються, щоб День самоврядування запам'ятався, був цікавим, пізнавальним і веселим.

/Files/images/samovryaduvannya/IMG_7884.JPG /Files/images/samovryaduvannya/DSC_9850.JPG

Вибори Президента


/Files/images/samovryaduvannya/Dk2jxDxadn8.jpg /Files/images/samovryaduvannya/IMG_7814.JPG /Files/images/samovryaduvannya/IMG_7825.JPG

Щороку в гімназії відбуваються вибори Президента республіки гімназійного самоврядування Країни дитячих мрій. Кандидатів у Президенти обирають збори класів-міст, які перед цим обрали своїх мерів. Кандидати у Президенти створюють власну програму, оприлюднюють її, ведуть агетаційну роботу, яка завершується дебатами кандидатів з присутністю гімназійного активу.

В останні дні вересня проводяться вибори, які повністю повторюють формат справжніх виборів представників влади.

Завершуютєся виборна кампанія святковою інаугурацієї Президента і врученням йому і мерам міст відзнак у вигляді медалі.

/Files/images/samovryaduvannya/Правительство 1.jpg /Files/images/samovryaduvannya/Правительство 2.jpg /Files/images/samovryaduvannya/Правительство 3.jpg

Наші Міністерства

/Files/images/samovryaduvannya/мин образования.jpg /Files/images/samovryaduvannya/мин культури.jpg /Files/images/samovryaduvannya/мин СМИ.jpg /Files/images/samovryaduvannya/мин правопорядка.jpg /Files/images/samovryaduvannya/мин спорта.jpg /Files/images/samovryaduvannya/мин труда.jpg

Посвята в гімназисти

У цей день наші яскраві п'ятикласники приймаются у гімназисти. Яскраві, веселі та розумні - вони у цей день складають обіцянку перед гімназійною громадою та отримують, як символ гімназійного життя, мантії та шапочки. У гімназійних мантіях вони демонструють презентацію свого класу, їх вітають гості, батьки та вчителі. Фіналом такого традиційного заходу є гімн гімназиста, який учні виконують на латині.

Батьки традиційно дарують дітям святковий торт і вітають з присвоєнням високого ім'я - гімназист.

Також у цей день учні 1-х класів отримують власні відзнаки - значки гімназистів, як символ того, що вони є невід'ємною частиною дружньої гімназійної громади.

/Files/images/novosti/IMG_1352.JPG

Робота учнівського самоврядування

/Files/images/samovryaduvannya/10.1.jpg /Files/images/samovryaduvannya/10.2.jpg

/Files/images/samovryaduvannya/10.3.jpg /Files/images/samovryaduvannya/10.4.jpg

/Files/images/samovryaduvannya/10.5.jpg /Files/images/samovryaduvannya/10.6.jpg


/Files/images/samovryaduvannya/10.7.jpg /Files/images/samovryaduvannya/10.8.jpg

/Files/images/samovryaduvannya/10.9.jpg /Files/images/samovryaduvannya/10.10.jpg

Акція "Чарівний чобіток"

До Дня Святого Миколая вже традиційно проводиться акція "Чарівний чобіток" та відбувається святкова загальногімназійна лінійка. Під час якої, організація учнівського самворядування розповідає про традиції та історію свята, і кожен клас готує один для одного невеличкі подарунки, які згодом отримують усі діти із рук самого Святого Миколая.

/Files/images/samovryaduvannya/DSC_0003.JPG /Files/images/samovryaduvannya/DSC_0016.JPG/Files/images/samovryaduvannya/DSC_0024.JPG/Files/images/samovryaduvannya/DSC_0066.JPG

Новорічні свята

"Только знак истинной любви способен растопить твое сердце". Новорічний мюзикл "Крижане серце"


/Files/images/samovryaduvannya/IMG_0023.JPG /Files/images/samovryaduvannya/IMG_9502.JPG /Files/images/samovryaduvannya/IMG_9566.JPG /Files/images/samovryaduvannya/IMG_9655.JPG/Files/images/samovryaduvannya/IMG_9995.JPG/Files/images/samovryaduvannya/IMG_9833.JPG

Конкурс різдвяних віночків

Уже стало традицією прикрашати гімназію напередодні Новорічних свят. Кожен клас прикрашає власний кабінет та розміщує на дверях свого класу різдвяні віночки.

Фантазії наших дітей - безмежні. До виготовленя композицій залучаються батьки учнів, обираються переможці. Композиції прикрашають школу ще довго, демонструючи талант і творчість наших учнів.

/Files/images/DSCN01,.JPG /Files/images/DSCN02.JPG
/Files/images/DSCN03.JPG /Files/images/DSCN07.JPG
/Files/images/DSCN08.JPG /Files/images/DSCN010.JPG
/Files/images/DSCN09.JPG /Files/images/DSCN01f.JPG

День Соборності

22 січня наша країна святкує День соборності та єднання.Саме в цей день в 1919 році возз'єдналися Західноукраїнська Народна Республіка і Українська Народна Республіка .

У цей день традиційно виникають так звані живі ланцбги, котрі служать символом єдності українських земель. Традиційні святкові заходи у цей день відбуваються у місті Фастов біля залізничного вагону, котрій уявляє собою "Музей на колесах". Саме в цьому вагоні 1 грудня 1918 відбулося підписання попереднього договору , що регламентує об'єднання ЗУНР і УНР.

У цьому році гімназійна громада об'єдналась навколо акції "Квітка в українському вінку" Кожен клас напередодні отримав завдання - виготовити квітку, що є традиційною в українському вінку та підготувати невеличкий виступ про те, що ця квітка символізує.

На загальногімназійній лінійці представники класів вплітали у вінок свої квіти та розповідали про те, що вони символізують. Так, наприклад, ми дізналися, що волошка - це символ здоров'я та сили, червоний мак - кохання та жіночої вроди, тисячолісник - багатства та добробуту.

У результаті ми не лише дізналися про історію та традиції нашого народу, а й ще раз довели: якщо робимо справу разом, об'єднав зусилля, то вона виходить на відмінно!

/Files/images/samovryaduvannya/JAcpmJM4Rac.jpg /Files/images/samovryaduvannya/qFsmYOZA_Rw.jpg /Files/images/samovryaduvannya/2KeAgAh4hwk.jpg /Files/images/samovryaduvannya/478CndkPT94.jpg

День закоханих

У цей яскравий та романтичний день уся гімназія перетворюється на храм закоханих. Кожен клас прикрашений листівками та янголятами, працює пошта закоханих, за допомогою якої кожен може освідчитись у своїх почуттях. Лідери учнівського самоврядування готують святкову лінійку, на якій завжди з`являються Валентинчик та Валентинка. Усі занурюються в атмосферу щастя, дружби і кохання.

/Files/images/samovryaduvannya/DSC_0012.JPG /Files/images/samovryaduvannya/DSC_0026.JPG /Files/images/samovryaduvannya/DSC_0048.JPG/Files/images/samovryaduvannya/DSC_0087.JPG/Files/images/samovryaduvannya/DSC_0104.JPG /Files/images/samovryaduvannya/DSC_0096.JPG

Фестиваль танцю

У перші тепленькі березневі дні у Харківській гімназії №39 проводиться фестиваль танців народів світу. Кожен клас зазелегіть шляхом жеребкування отримує країну, танок якої на фестивалі представлятиме. У когось це була загадкова Індія, у когось - солоденька Швейцарія, у когось - рідна Україна. Кожен клас готує танцювальний номер, підбирає костюми та готує презентацію до свого виступу. Загалом напередодні 8 березня усі жінки та дівчата гімназії отримують яскравий подарунок - багато драйвових та запальних танцювальних номерів.

/Files/images/samovryaduvannya/yQIxGK4xnyA.jpg /Files/images/samovryaduvannya/_2asRgzpXns.jpg /Files/images/samovryaduvannya/EY2eIMr382I.jpg

Свято Масляної

Щороку наприкінці зими проводиться свято Масляної. У шкільному дворі працюють ігрові майданчики:

- "Катання на мітлі"

- "Художні вигризування млинців"

- "Перетягування канату"

- "Армреслінгу"

- "Виліплювання фігурок зі снігу, тощо"

Відбувається катання на конях у прикрашеній повозці. Родзинкою свята є спалювання чучела Зими. Завершується день конкурсом млинців, коли кожен клас творчо оформлює свій стіл з дотриманням національних традицій, і веселим поєданням святкових "експонатів".

Загальногімназійні лінійки

/Files/images/DSC05734.JPG

Щотижнево по п`ятницях гімназійне самоврядування проводить лінійки, на яких збираються всі учні та вчителі. На лінійках обговорюється важливі події, що сталися в житті гімназії, відбуваються нагородження переможців конкурсів, турнірів, олімпіад, оголошуються плани на наступний тиждень. Приємними моментами є привітання іменинників та дітей, які знаходять загублені речі, телефіони та повертають їх власникам. Діти і вчителі полюбляють лінійки - це місце, де відбувається обмін самою оперативною інформацією, визнання і привітання кращих, планування і обговорення роботи на наступний тиждень.

Фестиваль "Діти Харкова за мир"

Щороку у теплі весняні дні ми збираємося усією гімназійною родиною для того, щоб ще раз нагадати про те, що найцінніще у нашом житті - це мир. Це дитячі посмішки, це щастливе дитинство, це сімейні обійми та чисте й сонячне небо над нашими домівками.

Фестиваль у гімназії зустрічає усіх яскравою виставкою дитячих малюнків, потім відбуваються покази відео-кліпів, що власноруч змонтували наші гімназисти, а завершується усе святковою лінійкою, на якій представники кожного класу демонструть літературно-музичну композицію за темою "Діти Харкова за мир".

Мандрівки і події

Стали радиційними виїзди дітей до цікавих міст Харкова та області, інших міст України. Обов'язково у плані виховної роботи класу є 1-2 виїзди у чверть до виставок, музеїв, зоопарку, театру, заводів тощо.

Структура класного самоврядування

Приклад учнівського самоврядування

Кiлькiсть переглядiв: 311