/Files/images/Рисунок10.jpg

фойє І поверху

/Files/images/IMG_4594.JPG

І поверх

Харківська гімназія № 39 сьогодні - це сучасний заклад освіти, основними напрямками роботи якого є організація освітньої діяльності за програмою гімназії з гуманітарним профілем навчання (української філології) у форматі школи повного дня.

• З 1994 року гімназія працює за семестрово-заліковою системою навчання (автор - доктор психологічних наук Подмазін С.І.).

• Протягом 11 років гімназія є управлінською майстернею інституту післядипломної освіти Харківського Національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди з проблеми «Управління навчально-виховним процесом в умовах семестрово-залікової системи навчання».

• 14 років учні 7-10 класів навчаються в групах довузівської підготовки на базі Харківського Національного університету радіоелектроніки.

• Учні 1-4 класів працюють у форматі школи повного дня.

• У гімназії працює спортивний зал, комп'ютерний клас з виходом до радіоіпtеrпеt, сучасна бібліотека, євроклуб.

Виховна робота будується на поєднанні традиційних форм взаємодії вчителів таі учнів, на основі гімназійного самоврядування - президенська республіка "Країна дитячих мрій". У рамках гімназійного самоврядування гімназію очолює президент, організує діяльність республіки прем'єр-міністр, який керує міністерствами. А класи - це міста, роботу в яких очолюють мери.

/Files/images/Рисунок11.jpg

ІІ поверх