• Наша бібліотека

Завідувач бібліотеки

Лаушкіна Валентина Григорівна/Files/images/bbloteka/Бібліотека.jpg

Шановні читачі !

Ми раді, що Ви завітали до нас!

Нашу бібліотеку називають "Книжковим домом". Тут не тільки збирають, зберігають та видають книги, журнали, аудіозаписи, але й проводяться для дітей літературні кав’ярні та зустрічі з письменниками, виконавцями та іншими цікавими людьми.

Ми завжди готові допомогти підібрати потрібну літературу, навчити користуватися каталогами, словниками, енциклопедіями, відповісти на найкаверзніші та найособистіші питання дітей та підлітків.

Зі своїми проблемами та сумнівами приходять до нас батьки. Як заохотити дитину до читання, що порекомендувати, як розвинути літературний смак?

Бібліотекар намагається усім допомогти.

Від вас, дорогі мами і тата, бабусі та дідусі, ми також чекаємо підтримки: читайте дітям, читайте разом з дітьми. Адже дитяча книга - це спілкування, таємниця та насолода кращих хвилин життя!

Нехай же книга стане повноправним членом вашої родини!

Ми працюємо для Вас:

щодня з 8.00 до 16.30. перерва з 12.00 до 12.30

Вихідний - субота, неділя

Санітарний день: останній день місяца

Наші координати:

м. Харків, індекс 61090, вул. Тімірязєва, 45, E – mail: gim_39@ukr.net

Героїчні історії для дітей і про дітей. КНИГОміст. Програма весняних читань

/Files/images/27.03.2023.jpg