Структура методичної роботи

МЕТОДИЧНА ТЕМА:

«Удосконалення професійної компетентності з метою підвищення якості освіти та її результативності шляхом впровадження сучасних освітніх концепцій і технологій в контексті нової української школи»

Мета:

- підвищення якості методичної роботи;
- підвищення ефективності освітнього процесу;
- стимулювання самоосвіти та творчого пошуку вчителів.

Завдання:

- забезпечення освітнього процесу кадрами з відповідною педагогічною освітою;
- забезпечення цілеспрямованого методичного навчання педагогічних кадрів;
- вдосконалення науково-теоретичної, методичної та психологічної підготовки вчителів;
- побудова ефективних взаємин в організації;
- стимулювання вчителів до самоосвіти, активізація їх творчого потенціалу.

Методичні заходи:

- засідання методичної ради
- засідання методичних об’єднань
- засідання творчих груп
- круглі столи з питань методики
- супровід молодих спеціалістів і вчителів, які потребують методичної підтримки
- індивідуальні консультації

Методична рада ліцею

Голова ради: Ванятовська Р.С. заступник директора з НВР
Члени ради: Михайлик Ю.В. директор ліцею
Сафронова Н.М. заступник директора з НВР
Сірик І.С. заступник директора з НВР
Димченко І.І. соціальний педагог
Васькевич Н.А. керівник МО вчителів художньо-оздоровчого циклу та початкових класів
Максименко-Єнбаєва Н.А. керівник МО вчителів гуманітарного та природничо-математичного циклу
Коваленко І.В. керівник творчої групи

Завдання методичної ради

· Визначення перспективи розвитку ліцею, окремих галузей діяльності.
· Організація розробки, експертиза стратегічних документів ліцею (стратегії розвитку , річного плану роботи, навчального плану і програм).
· Планування, координація інноваційної діяльності ліцею.
· Аналіз стану і результативності методичної роботи методичних об’єднань.
· Організація цілеспрямованої роботи з розвитку професійної майстерності вчителів, атестація педагогів.
· Консультування педагогів з проблем інноваційної діяльності, дослідницької роботи, професійного самовдосконалення.
· Стимулювання та оцінка інноваційної діяльності педагогів.

План роботи методичної ради ХЛ № 39 у 2023/2024 навчальному році

№ з/п Зміст засідань Термін Відповідальний за виконання Відмітка про виконання
І. 1. Про підсумки методичної роботи у 2022/2023 навчальному році та завдання на новий 2023/2024 навчальний рік. Серпень 2023 року Ванятовська Р.С.
2. Обговорення та погодження плану роботи методичної ради на 2023/2024 навчальний рік. Ванятовська Р.С.
3. Погодження планів роботи методичних об’єднань вчителів початкових класів, вчителів-предметників. Ванятовська Р.С.
4. Про організацію роботи творчої групи «НУШ-5-6». Михайлик Ю.В.
5. Про організацію участі у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук. Михайлик Ю.В.
6. Про атестацію педагогічних працівників у 2023/2024 навчальному році. Михайлик Ю.В.
Про участь педагогічних працівників у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024» Михайлик Ю.В.
ІІ. 1. Про підсумки проведення шкільних предметних олімпіад. Жовтень 2023 року Ванятовська Р.С.
2. Про підготовку до участі учнів у IIетапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Ванятовська Р.С.
ІІІ. 1.Про хід атестації педагогічних працівників у 2023/2024 навчальному році. Лютий 2024 року Михайлик Ю.В.
Про підсумки роботи з обдарованими учнями у І семестрі. Результативність участі учнів Харківського ліцею № 39 в олімпіадах, конкурсах, турнірах. Ванятовська Р.С.
Про підготовку та організацію проведення державної підсумкової атестації в 4, 9, 11-х класах. Обговорення нормативних документів. Сафронова Н.М.
IV Про підсумки роботи з обдарованими учнями. Результативність участі учнів Харківського ліцею № 39 в олімпіадах, конкурсах, турнірах Травень 2024 року Ванятовська Р.С.
Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2023 році. Михайлик Ю.В.
Про підсумки методичної роботи в 2023/2024 навчальному році та планування на 2024/2025 навчальний рік. Ванятовська Р.С.