/Files/images/66473653_image001_333.jpg

Склад соціально-психологічної служби Харківської гімназії №39

Соціальний педагог – Коваль Анжела Олексіївна

Основні напрями професійної діяльності соціального педагога

Допомагає в адаптації дітей при вступі до школи,переході із одного до іншого ступеня навчального закладу та при випуску з навчального закладу;
Попереджує конфлікти в учнівському колективі, допомагає у вирішенні конфліктних ситуацій на ранній стадії;
Виступає посередником між навчальним закладом та сім’єю, допомагає батькам і вчителям зрозуміти інтереси і потреби дітей;
Виступає посередником між батьками і педагогічним колективом, спонукає батьків до активної участі в житті навчального закладу;
Слідкує за відвідуванням учнями навчального закладу;
Бере участь у педрадах, батьківських зборах та нарадах, що стосуються соціально-педагогічного життя навчального закладу;
Організовує співробітництво з учителями та іншими працівниками навчального
закладу з різних педагогічних проблем ;
Турбота о дітях , які за певних причин не відвідують школу.

З 5 по 9 грудня 2016 року у гімназії пройшов тиждень протидії торгівлі людьми

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», а також з метою підвищення рівня поінформованості школярів і посилення компетентності з цього питання у рамках «Тижня протидії торгівлі людьми» у гімназії з 5 грудня по 9 грудня 2016 року пройшов тиждень протидії торгівлі людьми. На годинах психолога учні 5-11 класів були ознайомлені з актуальністю даної проблеми в Україні. Учні 9 класу переглянули з подальшим обговоренням навчальний відеофільм «Станція призначення - життя», учні 10 класу – «Дві маленькі дівчинки», учні 11 класу – «Небезпечна гра».
/Files/images/PC051219.JPG /Files/images/PC051220.JPG
/Files/images/PC071233.JPG /Files/images/PC071235.JPG

/Files/images/img2.jpg

Поради психолога батькам першокласників