Служба зайнятості запустила сервіс з профорієнтації

Корисні матеріали

Як обрати професіюЗакачати...
Основи вибора професіїЗакачати...
Надання молоді першого робочого місцяЗакачати...
ПІЛЬГИ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ ПОЄДНУЮТЬ РОБОТУ З НАВЧАННЯМЗакачати...
ПРАЦЯ МОЛОДІЗакачати...
Які професії зараз затребувані в УкраїніЗакачати...
Тести, книги і сайти для профорієнтаціїЗакачати...
/Files/images/коледж.png
/Files/images/den-vidkrytyh-dverey-2018-ХНУПС.jpg
Харківський державний університет харчування та торгівлі відкриває свої двері в багатогранний світ науки і досліджень! Під час заходу будуть представлені новітні науково-дослідні проекти в галузі сучасних технологій харчування. Гості матимуть унікальну можливість гідно оцінити багату наукову спадщину університету, а також побачити тенденції і перспективи його розвитку. Майбутніх абітурієнтів ознайомлять з особливостями вступної компанії2019року та роботою підготовчих курсів.
ДОД_10.11.18.jpg
Запрошуємо Вас та Ваших школярів відвідати День відкритих дверей, який відбудеться в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського «ХАІ». Відвідувачі отримають інформацію щодо Правил прийому на навчання до Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», пропозицій університету стосовно підготовки до складання ЗНО2019, ознайомляться зі спеціальностями та освітніми програмами, лабораторно-технічною базою, перспективами участі у освітніх та наукових міжнародних проектах.
Захід відбудеться 17 листопада2018рокуо 10:00в головному корпусі університету за адресою вул. Чкалова, 17.
Посилання на коротку, але змістовну та динамічну інформацію про наш факультет.https://www.youtube.com/watch?v=X_0yyKrcWOI.

/Files/images/unnamed.png

На Вас чекає Фестиваль Науки "Science is FUN!":

- Зона робототехніки та інжинірингу.
- Лабораторно-експериментальна зона.
- Зона майстер-класів.
- Лекторій: мотиваційні та науково-пізнавальні лекції.
- виступи Рок-гуртів.
Також Представники приймальної комісії вишу розкажуть абітурієнтам та їхнім батькам, як уникнути помилок при вступі до ЗВО (ВНЗ), про особливості вступної кампанії2019. Ви зможете поспілкуватися з ректором ХПІ професором Євгеном Соколом, представниками інститутів, факультетів та кафедр вишу. Та пройти експрес-тестування ЗНО.

Фестиваль науки

1. Знайомство з ХПІ.Ректор НТУ «ХПІ», професор Євген Сокол розповість абітурієнтам та їх батькам про ХПІ, а також відповість на їхні запитання.
2. Лекції від приймальної комісії на теми:“Особливості вступної кампанії та правила прийому 2019”та “Работа над помилкам вступників2018року”.
3. Презентація та спілкування із представниками 42 спеціальностей, 6 інститутів та 4 факультетів, 96 кафедр. В ході заходу будуть представлені презентаційні стенди інститутів та факультетів, а також кафедр ХПІ.
4. "Як досягти учпіху до 30 років" мотиваційна лекція від випускників ХПІ.
5. Досліди в лабораторно-експериментальній та робото-інженерній зоні.
6. Експрес-тестквання ЗНО.
7. Презентації освітніх проектів.
8. Мотиваційні та науково-пізнавальні лекції в лекторії.
9. Майстер-класи в окремій спеціально обладнаній зоні.
10. Виступи Рок-груп: Rebel Yell (Cover-band), ВЛ8 (Rock-band). Звук живий.

І це ще не все!

У Харківській державній академії дизайну і мистецтв на факультеті «Дизайн середовища» проводиться День відкритих дверей.

Кiлькiсть переглядiв: 102