/Files/images/AUAaWvKYj8c.jpgШкільний Евроклуб "Future stars"

Девіз:
«Ми зірки майбутнього,
Сяєм яскравіше за всіх,
І попереду завжди нас чекає успіх!!!»

Керівник: Самойлова І.Ю.

Президент: Коваленко Руслан

Основна мета діяльності ШЄК:

· Формування почуття Європейської єдності через поширення знань про Європу.

· Збір та поширення інформації про євроінтеграцію країн, історію, географію, культуру, мистецтво і науку.

· Виховання активності, толерантності, шани і зацікавленості до інших народів.

· Підготовка молоді до життя і праці в об’єднаній Європі.

Завдання ШЄК:

· Поширення та розповсюдження інформації про Європу, Європейські країни та ЄС.

· Інформування про інтеграційні процеси в Європі.

· Засоби функціонування ЄС і Ради Європи.

/Files/images/11_resize.JPG

Перелік форм роботи ШЄК:

Ø Виготовлення відеопрезентацій про країни Європи, Україну; захист проектів «Харків’яни, яких знає світ»,»Українці, яких знає світ»; зустрічі з відомими та цікавими людьми; «Європейські шанси та бар’єри»; ток – шоу, брейн – ринги «Що?Де?Коли»; фотоконкурси «Мій рідний край», «Країни Європи очима дітей»; екологічні проекти «Що ми їмо, п’ємо, чим дихаємо», «Чистота навкруги»; курсові роботи з питань географії, екології, економіки; паспортизація джерел води (власні дослідження); збереження історико – культурної спадщини Харківщини та рідного краю, відродження генетичного древа своєї родини; конкурс на кращий фамільний герб своєї родини (геральдика); тматичні філателістичні, нумізматичні виставки; святкування Дня Європи; обміни та листування; подорожі та екскурсії; оформлення Євроклубу; круглі столи, ток – шоу, ігри; робота WEB –сторінки; творчі конкурси; збір літератури на Європейську тематику, сувенірів; посвята у члени ШЄК; виготовлення власних плакатів, буклетів, символіки; ведення літопису клубу; зустрічі з волонтерами.

Діяльність ШЄК:

Організація заходів:

- «Європейські дні» у школі; дні шкільного спорту; семінари; конференції; інформаційні зустрічі; дискотеки; демонстрація фільмів.

Організація зустрічей:

- цікаві люди; інші клуби міста та держави; представники місцевого середовища; волонтери з інших країн; учителі.

Співпраця:

- інші ШЄК; неурядові організації; місцеве середовище; обмін молоді; волонтери з країн ЄС

Свята ШЄК

V міський форум шкільних Євроклубів

С 2009 року ХГ № 39 співпрацює з Міжнародною Волонтерською Організацією «СВІТ-Україна» з реалізації проектів Європейської Волонтерської Служби. Волонтери проводять зі школярами тематичні заняття в форматі роботи євро клубу. Крім цього в рамках волонтерського табора проводилися заняття на тему прав людини, расизму й дискримінації.

Спільна реалізація таких проектів за участю волонтерів Європейської Волонтерської Служби сприяє розширенню дитячого кругозору, подоланню стереотипів, розуміння культурних відмінностей між країнами і більш глибокому розумінню своєї культури.

23 жовтня 2015 року в ХСШ №162 відбулась зустріч учнів 10-х та 11-х класів з представником програми "Євростудент" щодо навчання в Чехії.

/Files/images/euroclub/hIPvRDeZO3I.jpg /Files/images/euroclub/Wr3y899_6_A.jpg

Участь у міській виставці "Освіта Слобожанщини"

/Files/images/euroclub/DSC_0524.jpg /Files/images/euroclub/DSC_0527.jpg

Святкування Нового року серед учасників євроклубу

/Files/images/euroclub/9McoMVfbIwM.jpg

/Files/images/euroclub/BomZDmeTDF4.jpg

12 грудня у 6-А класі пройшов урок- рольова гра на тему "Human rights", який проводив волонтер Даніель з МВО "Світ Україна" з Польші.

/Files/images/DSC_0269.jpg/Files/images/DSC_0283.jpg

/Files/images/DSC_01754.JPG/Files/images/DSC_0195.JPG

/Files/images/77.jpg/Files/images/777.jpg

Квітень – травень 2014р. Взяли участь у проекті «Кришкін дом». У рамках кампанії пройшла акція по збору кришечок від ПЕТ пляшок, які будуть здані на вторинну переробку (на отримані кошти фонди шкільних бібліотек поповняться новою корисною літературою). Так на практиці кожен зможе переконатися, що сміття - це цінний ресурс, і його переробка екологічно та економічно вигідна.Проект організований волонтерами: студентами НТУ "ХПІ" за підтримки екологічної ініціативної групи "Друг природи".

Активні стадії проекту:

1. Березень-квітень: проведення лекцій та уроків у школах Харкова та області, збір кришечок.

2. Травень: фінальна стадія. 16 травня пройшла вулична акція на центральній площі НТУ "ХПІ" за участю всіх охочих: викладання мозаїки із зібраних кришечок, проведення конкурсів та розігрування призів від партнерів кампанії.

/Files/images/7777.jpg /Files/images/77777.JPG

Взяли участь у квесті «Мандрівники в часі» за підтримки тур фірми "Навігатор Україна" та творчої групи "XgameX", що проводився у парку ім. Горького. У грі взяли участь ХГ№ 39, №65, школи №162, 18, 75 та 91. З усіх зібраних дітей зробили 4 команди: жовті, червоні, сіні та зелені. Групи були сформовані таким чином, що в 1 команді були представники з різних шкіл. Також було 4 штабних людини, які за годину до гри отримали своє завдання, сидячи вдома з інтернетом, та інформували по телефону активних учасників квеста. Таким чином учні отримали досвід вирішення завдань у новому, незнайомому колективі та отримали багато позитивних емоцій.

/Files/images/4444444.JPG /Files/images/444444.jpg

/Files/images/44444.JPG /Files/images/4444.JPG

/Files/images/444.JPG /Files/images/44.JPG

/Files/images/DSC_0845.JPG

/Files/images/DSC_0841.JPG

6 листопада 2014 р. члени евроклубу зібралися щоб відсвяткувати «Halloween». Кожен учень підготував яскравий костюм і розповідь про свій образ. Свято проводилось на англійській мові. Учні розповідали про історію «Halloween», брали участь в цікавих конкурсах та ходили по класам "лякати".

/Files/images/DSC_0829.JPG

Відкриття міського дебатного клубу у ХГ №116