Заходи "Національно - патріотичне виховання"

Виступ на зліті юних миротворців 10.11.2016
10 листопада 2016 на базі Харківської загальноосвітньої школи №28 відбувся районний зліт юних миротворців Жовтневого району. Наші учні були активними учасниками цього заходу: Булдаков Олексій та Чемоданова Ольга, учні 11-А класу були ведучими заходу. Олексій у якості Президента районної організації лідерів учнівського самоврядування звітував про проведену роботу. Юні миротворці Харківської гімназії №39 Кондратенко Кирило та Коваленко Руслан(8-Аклас), Кісільов Артем , Чемоданова Ольга та Булдаков Олексій(11-А клас) отримали почесні грамоти за свою активну роботу та розвиток миротворчого руху у місті Харкові. Уп'яте Харківська гімназія №39 отримала почесне звання "Школа миру 2016"

ФОТО

Вручення ветеранам Другої світової війни відзнак Президента України

Літня Академія у Львові за прпограмою "Інтеграція через діалог"

ФОТО

Рух юних миротворців Жовтневого району (РЮМЖР) розвиває співпрацю в галузі формування у молоді високих морально - етичних якостей, патріотизму, готовності до захисту Батьківщини, виховання поваги до прав людини.

Девіз миротворців Жовтневого району - «Іди, мій друже, дорогою добра!»

Стрижень Руху юних миротворців Жовтневого району - бажання зробити життя кращим - шляхом виконання добрих справ, і, тому, на блакитному прапорі РЮМЖР зображений білий голуб з зеленою гілкою як символ миру і добра. Захід пройшов на високому рівні, у теплій дружній атмосфері.

/Files/images/DSC05634.JPG

/Files/images/23.10.2013 058.jpg

Школа мира

Миротворці гімназії