Ліцей сьогодні - це сучасний заклад освіти

14 класів

414 учнів

30 вчителів

За структурою:

1-6 класи - Нова українська школа

7-9 класи - ліцейні.

10-11 класи - ліцейні. Профіль навчання: історико-філологічний, інформаційно-технологічний, українська філологія.

З 1994 року ліцей працює за семестрово-заліковою системою навчання (автор - доктор психологічних наук Подмазін С.І.).
Протягом 12 років ліцей є управлінською майстернею інституту післядипломної освіти Харківського Національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди з проблеми «Управління навчально-виховним процесом в умовах семестрово-залікової системи навчання».
Виховна робота будується на поєднанні традиційних форм взаємодії вчителів та учнів, на основі ліцейного самоврядування - президенська республіка "Країна дитячих мрій". У рамках ліцейного самоврядування ліцей очолює президент, організує діяльність республіки прем'єр-міністр, який керує міністерствами. А класи - це міста, роботу в яких очолюють мери.

/Files/images/1 НУШ.png

/Files/images/35fe8e76-87c.jpg