2024-01-10

/Files/images/10.01.24.jpg
Учні нашого ліцею сьогодні поринали у світ казкових пригод зі сміливим Дракончиком Драко, подорожували полярним експресом з Венсдей та Ініт, заглиблювались у світ нейрографіки і загалом, весело та активно проводили канікули у безпечній та затишній атмосфері МЕТРОшколи. Зустріч із однокласниками, спілкування, яскраві майстер-класи від наших учителів, активності від лідерів учнівського самоврядування - створили дивовижну атмосферу та стали яскравою прикрасою наших зимових канікул. Дякуємо гостинній МЕТРОшколі за таку можливість! Із нетерпінням, чекаємо зустрічі один із одним у рідних стінах ліцею, у мирному Харкові!