Триває реєстрація на конкурс екопроєктів «GENIUS Olympiad Ukraine»

2023-10-31

/Files/images/31.10.23.jpg
Олімпіада геніїв - це найбільший у світі міжнародний конкурс шкільних проєктів з екологічних питань. Для участі в «Олімпіаді геніїв України» школярі мають підготувати науковий, дослідницький або мистецький проєкт високої якості на екологічну тематику.
Проєкти мають привертати увагу до актуальних екологічних проблем України та світу, а також містити ідеї, що допоможуть зменшити негативний вплив людства на навколишнє середовище.
Взяти участь у «GENIUS Olympiad Ukraine» можуть учні 8–11 класів українських закладів загальної середньої освіти, які досягнуть віку 13 років на момент проведення міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad».
Реєстрація триватиме до 1 грудня 2023 року.
Більш детально з усіма правилами та вимогами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті GENIUS Olympiad Ukraine.