Сьогодні наші лідерки учнівського самоврядування стали учасницями одразу двох конференцій.

2023-10-26

/Files/images/26.10.20233.jpg
Перша - звітно-виборча конференція ДЮГО «Росток» Новобаварського району, де наші дівчата були не лише модераторами, а й звітували перед учнівською громадськістю щодо досвіду роботи районної організації у 2022/2023 та основних стратегічних цілях на 2023/2024 навчальний рік, стали учасниками презентації роботи Міського клубу юних миротворців.
Друга - онлайн-конференція засідання Ради старшокласників Харківщини, де у рамках співпраці Харківської міської організації учнівського самоврядування та обласної Ради старшокласників обговорили основні аспекти спільної роботи та визначили пріоритетні напрямки.
Активна та цілеспрямована молодь сьогодні обʼєднується заради реалізації поставлених цілей! Віримо! Надихаємось! Крокуємо вперед!