Про проведення Всеукраїнського форуму з міжнародною участю «Активний форум: здорова школа – здорова громада»

2023-10-17

/Files/images/17.10.235.jpg

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що 24-25 жовтня 2023 року у м. Київ відбудеться Всеукраїнський форум з міжнародною участю «Активний форум: здорова школа – здорова громада» (лист ДНУ «ІМЗО» від 06.10.2023 № 22.1/10-210). Мета заходу - підвищення рівня фізичної активності, збереження психічного, фізичного і ментального здоров’я українців.

До участі у форумі запрошуються керівники управлінь, відділів і закладів освіти, представники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсних центрів, закладів позашкільної, професійної (професійно-технічної), вчителі фізичної культури, основ здоров’я та захисту України, психологи.
Програмою форуму передбачено проведення спеціальних семінарів для керівників управлінь та відділів освіти, директорів закладів освіти.
Деталі у інформаційному листі за посиланням.
Реєстрація учасників форуму за посиланням.
Організатори форуму: Громадська організація UkraineActive за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Спортивного комітету України, Всеукраїнська асоціація громад, International Sport and Culture Association (ISCA), EuropeActive, International Sport for All Federation (“Sport for All”), всеукраїнські спортивні федерації.