2023-10-13

/Files/images/13.10.2023.jpg
Напередодні Дня українського козацтва учень 8 - А класу нашого ліцею - Кулаченко Іван став учасником наукової студентсько-учнівської конференції «ХХІІ Козацькі читання», де презентував своє дослідження на тему: «День Покрови Пресвятої Богородиці - свято українського козацтва». Дякуючи організаторам - Харківському національному педагогічному університету ім. Григорія Сковороди, - ми поринули у світ козацьких походів, хоробрих вчинків, української незламності, більш детально ознайомились із побутом, традиціями та звичаями козаків.