• Новини ліцею

2024-02-13

/Files/images/13.02.24.jpg
Наші лідерки учнівського самоврядування стали учасницями панельної - дискусії «Єдність заради миру» в рамках проведення заходів до Міжнародного дня людського братерства, під патронатом Міжнародної асоціації миротворців ООН AISP/SPIA.
Захід відбувся в режимі онлайн і наші дівчата презентували власне дослідження на тему: «Еволюція прав людини крізь призму історії України». Учасники поділились унікальним досвідом роботи з молоддю українських ветеранів-миротворців та їх колег, представників Австрії, Бельгії, Чехії, Польщі, Франції, Індії, Шрі-Ланки.
Миру нам усім!