Вітаємо з перемогою у районному етапі фестивалю ораторського мистецтва

2018-10-02

/Files/images/222222222222222223456.jpg
1 жовтня 2018 року у Харківській гімназії № 65 відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва за темою: «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М. Адаменко)», у якому взяли участь учні 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти району.
Районний етап проходив у два тури: у першому учні виступали із заздалегідь підготовленими текстами на запропоновану тематику.

Оцінювалися виступи за такими критеріями:

- повнота розкриття теми;

- володіння аудиторією;

- культура мовлення та красномовність;

- оригінальність тексту виступу;

- дотримання встановленого регламенту (3 хвилини).

Після того, як усі учасники виступили в першому турі, були визначені 6 найкращих ораторів, які продовжили боротьбу у другому турі, де їм були запропоновані теми для діалогів. На підготовку діалогу в парах надавалося 5 хвилин, після чого учні представили його на розгляд журі.

За результатами змагань I місце посів Коваленко Руслан, учень 10 класу, який в обласному етапі фестивалю (17 жовтня 2018 року) буде представлятиме нащ район.

Вітаємо із перемогою та бажаємо творчого натхнення!