Конкурс дитячого малюнку «Мій чарівний сон».

2018-09-19

/Files/images/IMG_2744.JPG
Громадська організація «Центр розвитку Майбутні генії» (далі - ГО «ЦР «Майбутні генії») у співпраці з Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради проводять фестиваль дитячого малюнку «Мій чарівний сон».
Фестиваль проводиться в рамках проекту сімейний фестиваль «МамоТатоФест».

Мета фестивалю:

- надати можливість дітям шкільного та дошкільного віку вільно висловлювати свої думки у формі творів мистецтва;
- популяризувати загальнолюдські цінності через дитячі твори.
Учні 1-5 класів прийняли участь у гімназійному конкурсі дитячого малюнку «Мій чарівний сон».Переможцями стали 18 робіт учнів 1-А, 3-А. 4-А, 4-Б, 5-А, 5-Б класів, які були відправлені для участі у міському фестивалі.

Бажаємо нашим творцям перемоги у міському фестивалі дитячих малюнків «Мій чарівний сон».