28.08.2018 відбулося засідання педагогічної ради

2018-08-29

/Files/images/хххх.jpg

28.08.2018 відбулося засідання педагогічної ради за порядком денним:

1.Про напрямки і завдання методичної та виховної роботи.

2.Про організацію роботи щодо обліку дітей і підлітків шкільного віку.

3.Про організацію роботи щодо виконання Законів про освіту, мовного законодавства та інших нормативних документів.

4.Про відвідування курсів підвищення кваліфікації та атестацію педпрацівників у 2018/2019 н.р.

5.Про проведення навчальних екскурсій та навчальної практики у 2018/2019 н.р.

6.Про організацію харчування учнів.

7. Про впровадження Державного стандарту в 10 класі.

8. Про впровадження Концепції «Нова українська школа» у 1 класі.

Педагогічний колектив гімназії визначив шляхи діяльності у новому навчальному році, напрямки і завдання методичної та виховної роботи з метою реалізації проблемної теми «Удосконалення професійної компетентності з метою підвищення якості освіти та її результативності шляхом сучасних освітніх концепцій і технологій в контексті нової української школи», а також забезпечення особистісного розвитку дитини, підвищення рівня її соціалізації та адаптації до життя у громадянському суспільстві шляхом удосконалення освітньо-виховного процесу на інноваційній основі.
/Files/images/х.jpg /Files/images/хх.jpg
/Files/photogallery/хххххххххххххххххх.jpg /Files/images/ххххххххххххххх.jpg