Вітаємо наших учнів з перемогою І місце у турнірі з гандболу ім. А.М. Кривка

2018-02-27

/Files/images/ююююююююююююююююююю.jpg

26.02.2018 відбувся турнір з гандболу ім. А.М. Кривка

У житті кожної людини бувають роки, дні, години, які закарбовуються в пам’яті як своєрідні віхи. Після того, як пішов із життя вчитель школи № 130 Кривко Анатолій Михайлович, його колеги, вчителі фізичної культури, ветерани педагогічної праці, колишні учні звернулися з проханням до Голови адміністрації Новобаварського району – Цибульник Тетяни Анатоліївни з пропозицією організувати щорічний районний турнір з гандболу на його честь. І сьогодні, 26 лютого 2018 року, цей турнір відбувся. Усі ми стали свідками історичної події – народження гандбольного турніру серед учнів

8-9-х класів закладів загальної середньої освіти Новобаварського району, присвяченого пам’яті вчителя фізичної культури школи № 130 Кривка Анатолія Михайловича.
Цей урочистий захід проводився під патронатом Голови адміністрації Новобаварського району Тетяни Анатоліївни Цибульник.
Серед запрошених на свято були начальник Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Олена Федорівна Світлична, голова Ради ветеранів Новобаварського району Попов Олександр Михайлович. Почесним гостем на святі була дружина Анатолія Михайловича – Кривко Наталія Василівна, яка виступила з промовою зі словами вдячності Голові адміністрації Новобаварського району Цибульник Тетяни Анатоліївни, вчителям-ветеранам педагогічної праці, учителям фізичної культури, учням-випускникам, усім дітям, залученим до великого спорту. Дружина презентувала школі особисті речі Анатолія Михайловича: секундомір, стартовий пістолет, архівні фотографії та трудову книгу для створення музейної сторінки кращого вчителя фізичної культури школи №130 Новобаварського району.

Також був відзначен кращий гравець змагань Фадєєв Данило, учень 9-А класу.

Це свято продовжило традиції Новобаварського району щодо вшанування кращих учителів через спортивні досягнення їх учнів.