• Ви знаходитесь тут:

• Новини ліцею

2024-03-29

/Files/images/29.03.24.jpg
Цікавими та змістовними видалися весняні канікули для учнів 10 та 11 класів, які долучилися до міського проєкту «Харківські університети - формула вибору», який започаткований Департаментом освіти за підтримки Харківської міської ради. Це захоплююча можливість для учнів старшої школи розширити свої знання про спеціальності, що пропонують заклади вищої освіти, побачити сучасні технології, які використовуються в дослідженнях та розробках, поспілкуватися зі студентами та викладачами. Дякуємо за можливість надихнутися атмосферою унікального освітньо-наукового простору Харкова!!