• Новини ліцею

Перемога!!! Учні нашої гімназії, команда "На абордаж!" представляла м. Харків на Всеукраїнському фестивалі "Молодь обирає здоров'я", м. Київ.

2019-09-23

/Files/images/70247479_2292821431028787_6571401431482368000_n.jpg
Серед 22 команд-переможців регіональних етапів України змагалися за звання кращих. У підсумку Наша команда завоювала бронзову перемогу ІІІ місце на ІХ Всеукраїнському фестивалі "Молодь обирає здоров'я", що проходив у місті Києві на території МДТ "Артек"!!!
Свої нагороди хлопці та дівчата отримали із рук заступника Міністра молоді та спорту Олександра Яреми. Свій яскравий виступ команда презентувала у форматі сучасної молодіжної гри "Правда або дія", протягом 10 наданих хвилин наші хлопці та дівчата розповіли про користь правильного харчування, спорту, творчості та гарного настрою у житті та зарядили усіх позитивною енергією.
Ми вдячні організаторам та учасникам за створені умови! Особливі слова подяки висловлюємо тим, хто допомагав здійснити нашу мрію: голові адміністрації Новобаварського району - Татьяна Цибульник за підтримку нашої команди і вирішення всіх організаційних питань, батькам, нашим учням, всім хто вірив у нашу перемогу!!!

Будьте здорові!