• Новини ліцею

Участь учнів гімназії у ІІІ міському науково-практичному конкурсі для учнів ЗЗСО «Основи безпеки життєдіяльності »

2018-02-26

/Files/images/ччччччччччччччччччччч.jpg

24 лютого 2018 року у Харковському Національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова відбувся ІІІ міський науково-практичний конкурс для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти «Основи безпеки життєдіяльності ».

Новобаварський район у цьому конкурсі вперше представляла команда наших учнів «Нестримні» (керівник команди – Димченко І.І.).

Здобутки команди склали:
- ІІІ місце в індивідуальному заліку за виконання тестів з питань «Основ безпеки життєдіяльності » капітаном команди Валерією Педченко;
- Диплом за практичне завдання щодо надання ПМД ( першої домедичної допомоги). Наша команда була єдиною, кому вдалося впоротися з усіма засобами домедичної допомоги в стислий час.
Щиро дякуємо колективу гімназії за його керівництво та оперативність, відповідальність та злагодженість дій при підготовці команди.

/Files/images/ччччч.jpg /Files/images/чч.jpg