• Новини ліцею

Вітаємо наших учнів з перемогою у районному етапі міського конкурсу «Учень року-2018»

2018-02-22

/Files/images/ллллллллллллллллл.jpg

22 лютого 2018 року у ХЗОШ № 28 відбувся фінал районного етапу міського конкурсу «Учень року-2018», у який вийшли 10 представників ЗЗСО району:

Номінація «Інтелектуал року»:

Петленко Гліб, учень 10 класу ХЗОШ № 54;

Поляков Данило, учень 11 класу ХЗОШ № 115.

Кирилова Амілія, учениця 11 класу ХСШ № 162.

Номінація «Творча особистість року»:

Зіміч Станіслав, учень 10 класу ХЗОШ № 137;

Гур'єва Єлизавета, учениця 10 класу ХЗОШ № 153;

Номінація «Спортсмен року»:

Ларіна Анастасія, учениця 11 класу ХЗОШ №28;

Зезекало Михайло, учень 10 класу ХГ № 39;

Єрьоменко Марія, учениця 10 класу ХЗОШ № 153;

Номінація «Лідер року»:

Пушкарська Анастасія, учениця 10 класу ХГ № 39;

Пустовіт Анастасія, учениця 11 класу ХЗОШ № 28.

Під час конкурсу учні демонстрували свої ораторські здібності та змагалися в конкурсі «Самопрезентація».
Журі конкурсу, до складу якого входили Жученко Олена Вячеславівна, заступник голови Адміністрації Новобаварського району з соціальних та гуманітарних питань, Світлична Олена Федорівна, начальник Управління освіти адміністрації Новобаварського району, методист Науково-методичного педагогічного центру Полякова Інна Валентинівна, методисти методичного центру Управління освіти Макарова Олена Володимирівна та Маркова Олена Теймуразівна, під час нелегкого вибору обрали чотирьох переможців, що представлятимуть наш район на міському етапі конкурсу:

у номінація «Спортсмен року» - Зезекало Михайла,

у номінації «Лідер року» - Пушкарську Анастасію.

Всіх фіналістів нагородили медалями та дипломами Лауреатів конкурсу, а переможці конкурси, окрім дипломів, отримали ще й цінні подарунки від голови Адміністрації Новобаварського району Цибульник Тетяни Анатоліївни.

Щиро вдячні всім учасникам конкурсу за їхню плідну працю та бажаємо їм успіхів у навчанні та у творчості!

/Files/images/лллллл.jpg