/Files/images/AUAaWvKYj8c.jpgШкільний Евроклуб "Future stars"

Девіз:
«Ми зірки майбутнього,
Сяєм яскравіше за всіх,
І попереду завжди нас чекає успіх!!!»

Керівник: Сірик І.С.

Президент: Коваленко Руслан

Основна мета діяльності ШЄК:

· Формування почуття Європейської єдності через поширення знань про Європу.

· Збір та поширення інформації про євроінтеграцію країн, історію, географію, культуру, мистецтво і науку.

· Виховання активності, толерантності, шани і зацікавленості до інших народів.

· Підготовка молоді до життя і праці в об’єднаній Європі.

Завдання ШЄК:

· Поширення та розповсюдження інформації про Європу, Європейські країни та ЄС.

· Інформування про інтеграційні процеси в Європі.

· Засоби функціонування ЄС і Ради Європи.

/Files/images/11_resize.JPG

Перелік форм роботи ШЄК:

Ø Виготовлення відеопрезентацій про країни Європи, Україну; захист проектів «Харків’яни, яких знає світ»,»Українці, яких знає світ»; зустрічі з відомими та цікавими людьми; «Європейські шанси та бар’єри»; ток – шоу, брейн – ринги «Що?Де?Коли»; фотоконкурси «Мій рідний край», «Країни Європи очима дітей»; екологічні проекти «Що ми їмо, п’ємо, чим дихаємо», «Чистота навкруги»; курсові роботи з питань географії, екології, економіки; паспортизація джерел води (власні дослідження); збереження історико – культурної спадщини Харківщини та рідного краю, відродження генетичного древа своєї родини; конкурс на кращий фамільний герб своєї родини (геральдика); тматичні філателістичні, нумізматичні виставки; святкування Дня Європи; обміни та листування; подорожі та екскурсії; оформлення Євроклубу; круглі столи, ток – шоу, ігри; робота WEB –сторінки; творчі конкурси; збір літератури на Європейську тематику, сувенірів; посвята у члени ШЄК; виготовлення власних плакатів, буклетів, символіки; ведення літопису клубу; зустрічі з волонтерами.

Діяльність ШЄК:

Організація заходів:

- «Європейські дні» у школі; дні шкільного спорту; семінари; конференції; інформаційні зустрічі; дискотеки; демонстрація фільмів.

Організація зустрічей:

- цікаві люди; інші клуби міста та держави; представники місцевого середовища; волонтери з інших країн; учителі.

Співпраця:

- інші ШЄК; неурядові організації; місцеве середовище; обмін молоді; волонтери з країн ЄС

Свята ШЄК

V міський форум шкільних Євроклубів

С 2009 року ХГ № 39 співпрацює з Міжнародною Волонтерською Організацією «СВІТ-Україна» з реалізації проектів Європейської Волонтерської Служби. Волонтери проводять зі школярами тематичні заняття в форматі роботи євро клубу. Крім цього в рамках волонтерського табора проводилися заняття на тему прав людини, расизму й дискримінації.

Спільна реалізація таких проектів за участю волонтерів Європейської Волонтерської Служби сприяє розширенню дитячого кругозору, подоланню стереотипів, розуміння культурних відмінностей між країнами і більш глибокому розумінню своєї культури.

23 жовтня 2015 року в ХСШ №162 відбулась зустріч учнів 10-х та 11-х класів з представником програми "Євростудент" щодо навчання в Чехії.

/Files/images/euroclub/hIPvRDeZO3I.jpg /Files/images/euroclub/Wr3y899_6_A.jpg

ПЛАН РОБОТИ ЄВРОКЛУБУ «ЗІРКИ МАЙБУТНЬОГО»