/Files/images/photo (432).JPG Без творчого вчителя не може бути ні нової школи, ні нового суспільства, ні вільної України...

Тема методичної роботи: "Урок української мови та літератури у форматі медіаосвіти"

Використання медіа має як наукове, так і практичне значення, оскільки сьогодні медіа потужно й суперечливо впливають на освіту підростаючого покоління, часто перетворюючись на провідний чинник його соціалізації, стихійного соціального навчання. Відтак постає гостра потреба в розвитку медіаосвіти, одне з головних завдань якої полягає в запобіганні вразливості людини до медіанасильства і медіаманіпуляцій, втечі від реальності в лабіринти віртуального світу, поширенню медіазалежностей.
Мультимедійний урок - один із засобів особистісного навчання. Такий урок розрахований на кожного учня окремо і на клас в цілому. Кожен епізод уроку в окремого учня викликає особисті почуття, бачення в окремих його частинах цілого, захоплення і бажання знайти результат, відповісти на поставленні запитання , бути активним до всього, що відбувається на змінних слайдах. Такий урок не примушує, а заохочує, пробуджує інтерес, захоплює побаченим і власними перемогами, які здобуті на даному етапі чи взагалі на уроці. Такі уроки емоційні, насичені різновидністю і різноплановістю, вони різнорівневі, творчі і художні.

Презентація досвіду роботи вчителя

Розробка позакласного заходу

Адреси електронних стіннівок, створених учнями:

З 2012 року є керівником МО класних керівників, використовує новітні технології в роботі сучасного класного керівника:

/Files/images/Слайд1.JPG /Files/images/Слайд2.JPG

ДОСЯГНЕННЯ МОЇХ УЧНІВ:

Педченко Валерія - переможець районного етапу конкурсу "Моя мала Батьківщина"
Педченко Валерія - І місце ІІ етапу конкурсу ім. Т. Г. Шевченко
Кононова Марія - ІІІ місце ІІ етапу конкурсу ім. Т.Г. шевченко
2017/2018
Радченко Діана, 10 кл. - районний етап творчо-пошукових робіт "МОЯ БАТЬКІВЩИНА - УКРАЇНА" І місце
Пушкарська Анастасія, 10 клас - районний етап конкурсу творчо-пошукових робіт "МОЯ БАТЬКІВЩИНА - УКРАЇНА", І місце
Пушкарська Анастасія - переможець (І місце) районного етапу фестивалю ораторського мистецтва.