НАКАЗ № 324
21.10.2011

Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя у Харківській гімназії № 39

На виконання ст. 41 Закону України № 400-12 «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання гімназії та організації навчально-виховного процесу, з метою попередження захворювань

НАКАЗУЮ:

1. Покласти персональну відповідальність за неухильне виконання санітарних правил та норм на завідуючих кабінетами, завідуючу господарством, технічних працівників.
2. Лаушкіній В.Г., завідуючій господарством, завідуючим кабінетами, технічним працівникам:
2.1. Суворо дотримуватись вимог Державних санітарних правил і норм лаштування, утримання гімназії та організації навчально-виховного процесу.

2.2. Вживати ефективних заходів щодо уникнення забруднень приміщень гімназії.

3. Класним керівникам:

3.1. Щоденно аналізувати причини відсутності дітей за станом здоров’я з виясненням характеру їх захворювань та вживати спільно з медичним працівником відповідних заходів.

Протягом року

3.2. Систематично проводити роз’яснювальну роботу серед дітей, їх батьків, щодо профілактичної роботи з даного питання, а саме:

- Організувати в гімназії проведення занять, лекцій, бесід, диктантів, виховних годин та випуск стінгазет, санітарних бюлетенів тощо.

Протягом року

- Вживати ефективних заходів щодо формування у дітей і підлітків навичок особистої гігієни.

Протягом року

3.3. Підтримувати належний санітарно-гігієнічний стан кабінетів.

Протягом року

3.4. Забезпечити заходи щодо попередження можливих захворювань дітей.

Протягом року

4. Відповідальному за харчування заступнику директора з навчально-виховної роботи Димченко І.І.:

4.1. Проводити щоденний контроль за організацією харчування дітей.

Протягом року

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор гімназії Л.І. Решетнікова