НАКАЗ № 269
08.09.2011

Про організацію роботи спеціальної

медичної групи з фізичної культури

по Харківській гімназії № 39

у 2011-2012 навчальному році

На підставі результатів медичного огляду учнів гімназії у 2011 р., з метою виконання Закону України „Про загальну середню освіту”, ст. 21,22 та забезпечення гармонійного розвитку учнів, реабілітації хворих дітей

НАКАЗУЮ:

1. Організувати роботу спеціальних медичних груп з фізичної культури у гімназії (додаток 1).

2. Призначити відповідальними за організацію роботи з дітьми, які віднесені до спеціальних медичних груп вчителів:

І група – вчителя Шейкіну О.Р.,

ІІ група – вчителя Світличного В.І.

ІІІ група – вчителя Соколова В.М.

3. Вчителям Шейкіній О.Р., Світличному В.І. та Соколову В.М.:

3.1. При проведенні уроків з фізичної культури регламентувати навантаження учнів згідно їх групи здоров’я.

Постійно

3.2. Проводити заняття з учнями віднесеними до спеціальних медичних груп, за рахунок додаткових індивідуальних занять (ДІЗ).

3.3. Оцінювання учнів проводити відповідно до вимог програми.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Тимошевську.

Директор гімназії Л.І. Решетнікова