НАКАЗ № 267
08.09.2011

Про організацію роботи щодо

боротьби з педикульозом та дотримання

санітарно-гігієнічних норм у Харківській гімназії № 39

Відповідно до листа Українського центру державного санітарно-епідеміологічного нагляду, з метою організації ефективної роботи боротьби з педикульозом, забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних норм

НАКАЗУЮ:

1. Систематично проводити огляд учнів на наявність педикульозу та надавати допомогу медичним працівникам щодо виявлення серед учнів осередків педикульозу.

Протягом року

2. Голік А.А., медичній сестрі гімназії:

2.1. Проводити систематичну планову (після кожних канікул) та позапланову (кожного місяця), вибіркову (у разі потреби) перевірку учнів на наявність педикульозу.

Протягом року

2.2. Проводити перевірку учнів, які на час планової перевірки були відсутні в гімназії. Під час огляду звертати особливу увагу на дітей з осередків педикульозу.

Постійно

2.3. Брати участь у ліквідації осередків педикульозу.

Постійно

2.4. Реєструвати учнів, у яких виявлено педикульоз, у спеціальному журналі та проводити спостереження за ними до повного зняття їх з обліку.

Постійно

2.5. Своєчасно подавати інформацію про проведення огляду і виявлення педикульозу за встановленою формою до районної СЕС.

Протягом року

2.6. Інформувати про результати перевірок адміністрацію гімназії.

3. Класним керівникам:

3.1. Приймати участь у планових та вибіркових оглядах учнів на наявність педикульозу та надавати допомогу медичній сестрі.

Протягом року

3.2. Своєчасно інформувати медичну сестру і адміністрацію гімназії про виявлення у класі педикульозу.

Протягом року

3.3. Вимагати від учнів дотримання установленого санітарно-протиепідемічного та санітарно-гігієнічного режиму: забезпечення чистоти рук, одягу, взуття, утримання в чистоті приміщень, провітрювання класів.

Протягом року

3.4. Вивчати умови життя та побут учнів під час відвідування на дому, при цьому особливу увагу звертати на дітей із неблагополучних сімей, де є умови для виникнення осередків педикульозу.

Протягом року

3.5. Визначити тематику бесід з учнями з питань особистої гігієни та проводити відповідні лекції й виховні заходи.

Протягом року

4. Димченко І.І., заступнику директора з навчально-виховної роботи:

4.1. Проводити позашкільну роботу щодо гігієнічного виховання учнів за сприяння первинної організації Червоного Хреста, запрошуючи її членів до участі у вищезазначених бесідах.

Протягом року

4.2. Практикувати проведення лекцій, бесід, вікторин, тематичних вечорів та конкурсів з питань і відповідей, присвячених проблемі боротьби з педикульозом та його профілактики.

Згідно графіку

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор гімназії Л.І. Решетнікова