Творчій звіт

Про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» Харківської гімназії № 39 Харківської міської ради Харківської області

План заходів

в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

№ з/п Зміст заходу Клас Дата проведення Відповідальний Прим.
1 Відкриття місячника Розміщення на сайті школи інформацію про Всеукраїнський місячник Шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» 1-11 02.10.17 Завідуюча бібліотеки
2 Тематична виставка «Здоров’я або цигарка», «Здоровий спосіб життя», «Велике зло та біда роду людського» 1-11 02-31.10.17 Завідуюча бібліотеки
3 Конкурс малюнків «Я- за здоровий спосіб життя» 1-4 02-30.10.17 Завідуюча бібліотеки
4 Інтелектуальна гра «Молодь обирає здоров’я» 7-8 06.10.17 Завідуюча бібліотеки
5 Виховна година «Здоров’я – найдорожчий скарб» 1-2 10-11.10.17 Завідуюча бібліотеки
6 Година спілкування «Обираємо здоровий спосіб життя» 3-А 3-Б 13-16.10.17 Завідуюча бібліотеки
7 Урок-подорож «Цікавими стежинами по «країніміцногоздоров’я» 4-А 4-Б 19-20.10.17 Завідуюча бібліотеки
8 Підведення підсумків проведення місячника 1-11 31.10.17 Завідуюча бібліотеки

Відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

У 2017 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбуватиметься під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

02 жовтня відбулося відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек та розміщена на сайті школи інформацію про Всеукраїнський місячник.

Тематичні виставки :

02жовтня були підготовлені тематичні виставки присвячених профілактиці наркоманії, токсикоманії, алкоголізму, тютюнопаління.

Конкурс малюнків

/Files/images/bbloteka/конк рисунку.jpg

«Моє життя залежить від мене»

З 02 по 30 жовтня в рамках Всеукраїнського конкурсу шкільних бібліотек було організовано конкурс на найкращій малюнок серед учнів 1-4 класів

«Я- за здоровий спосіб життя».

Переможцями конкурсу стали учні:

І місце – Кіріченко Таїсія - 4-Б клас

Коваленко Віка - 2-А клас

ІІ місце – Лисаченко Соня - 4-А клас

Еременко Вова - 2-А клас

ІІІ місце – Чорна Ірина - 4-А клас

Шевченко Маша- 4-Б клас

Інтелектуальна гра «Молодь обирає здоров’я»

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 6 жовтня була проведена інтелектуальна гра «Молодь обирає здоров’я».

Принципом гри «Що? Де? Коли?» є пошук командою гравців правильної відповіді на задане їм питання за допомогою мозкового штурму впродовж однієї хвилини.

Виховна година

«Здоров’я – найдорожчий скарб»

10 та 11жовтня 2017 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у першому та другому класах була проведена виховна година «Здоров’я – найдорожчий скарб»

Мета:поглибити поняття про те, що для людини головне – це здоров'я. Створити умови для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя; розширити поняття про те, що від здоров'я дітей залежить здоров'я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє. Розширити знання дітей про особисту гігієну, виникнення різних хвороб. Формувати здоров’язберігаючу компетентність, санітарно-гігієнічні навички догляду за тілом; сприяти зміцненню здоров'я дітей, покращенню настрою. Розвивати вміння берегти здоров'я, слідкувати за собою, дотримуватися правил безпечної поведінки. Виховувати життєву потребу – бути завжди здоровим.

Година спілкування

ОБИРАЄМО ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

13 та 16 жовтня 2017 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 3-А та 3-Б класах була проведена година спілкування «Обираємо здоровий спосіб життя»

Мета: виховувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я та стимулювати бажання дбати про нього; сприяти усвідомленню учнями необхідності ведення здорового способу життя; нагадати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я; прищеплювати інтерес до занять фізичною культурою і спортом.
Обладнання: роздаткові матеріали-ілюстрації із зображенням людей, які дотримуються здорового способу життя, фломастери, олівці, картки «ТАК» (з написом зеленого кольору), карки «НІ» (з написом червоного кольору), стікери.

Урок-подорож

«ЦІКАВИМИ СТЕЖИНАМИ ПО «КРАЇНІ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я»
19 та 20 жовтня 2017 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у четвертих класах був проведений урок – подорож «Цікавими стежинами по «країні міцного здоров’я»

Мета та завдання: розвивати уявлення про здоровий спосіб життя, його складові; виховувати інтерес до фізичної культури, до сучасної науки про здоров’я.
Обладнання: назви стежин у вигляді промінців, конверти із завданнями, стікери, олівці, репродукції картин.